Demiryolu Lojistik Hizmetleri - Shipeedy
Demiryolu Hizmetlerimiz

Demiryolu Hizmetlerimiz


Tüm dünyada, rayların ulaşabildiği her yere demir yolu taşımacılık hizmetimizin yanı sıra diğer taşıma modları ile birleştirdiğimiz multimodal ve intermodal taşımacılık hizmetlerimiz de mevcuttur.

Demir yolunun çevreci yönünü ISO Tank Konteynerlerinin güvenilir, ergonomik ve rekabetçi yapısıyla birleştirerek yurt içindeki ve yurt dışındaki müşterilere kimyasal madde ve çeşitli sıvı ham maddelerin taşınması konusunda yaratıcı çözümler sunmaktayız.

Yurt İçi Demir Yolu Taşımacılığı

Yurt içi demir yolu ağlarının tamamında, yükün cinsine ve ihtiyacına göre her tipte platform; kapalı, dökme, tank vagon organizasyonu sağlarken düzenli, güvenilir ve çevreci bir hizmet anlayışını benimsemekte ve konvansiyonel vagon taşıma hizmeti sunmaktayız. Platform vagonlar ile konteyner taşıma hizmetimiz de mevcuttur. Demir yolu bağlantısı olan liman ve istasyonlara taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Yurt Dışı Demir Yolu Taşımacılığı

Dünya genelinde demir yolu ağının müsaade ettiği tüm bölgeler için Shipeedy ile iletişime geçebilirsiniz. Demir yolu aracılığıyla sunmuş olduğumuz multimodal çözümler ile

müşterilerimize optimal fayda sağlamayı hedeflemekteyiz.

Sıklıkla Hizmet Sunduğumuz Demir Yolu Hatları

BAKÜ-TİFLİS-KARS Demir Yolu Hattı

Çin ve Avrupa’yı birbirine bağlayan Bakü-Tiflis- Kars (BTK) Tarihi İpek Yolu hattı ile Çin'den yola çıkan yükleriniz Marmaray aracılığıyla Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan ve Türkiye rotasını takip ederek Avrupa'ya kadar taşınabilmektedir. 

Türkiye’den ihraç ettiğiniz yükler ise; Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Özbekistan üzerinden Çin’e ulaşmaktadır.

20’lik ve 40’lık DC konteynerler ile yapılan bu taşımalarda, yükleri fabrikanızdan alabilmekte ve varış noktasına kadar tüm işlemleri gerçekleştirebilmekteyiz.

BTK demir yolunun, bölgedeki taşıma yollarına önemli bir alternatif olacağı ve Marmaray ile Çin-Avrupa demir yolu trafiğinde önemli bir rol üstleneceği öngörülmektedir.

BTK hattı avantajları;

Hızlı ve kesintisiz servis,

Rekabetçi navlunlar,

Transit süre,

Konteyner ile taşıma,

Çin’den Avrupa’ya devam eden tarihi İpek Yolu üzerinde olması.

Çin-Türkiye Demir Yolu Hattı

Çin’in kuzey ve iç kesiminde demir yolu taşımacılığının deniz yoluna göre daha kısa transit süreyle yapılması bu hizmetin alternatif olmasını sağlamaktadır.

Türkiye-Avrupa Demir Yolu Hattı

Avrupa demir yolu ve Intermodal taşımacılığı transit süre avantajıyla kara yoluna alternatif olmaktadır.

Bizi Takip Edin