Shipeedy

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz

Shipeedy Lojistik ile denizyolu parsiyel yük göndermenin ayrıcalıklı halini yaşayan müşterilerimiz.

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz

Burak İslam Kurt

Namet

Lojistik ve Dış Ticaret Yöneticisi

Lojistikte en temel beklentimiz hızlı sonuç alma ve alternatif çözümdür. Shipeedy Lojistik ile çalışmaya başladıktan sonra bu beklentilerimiz tam olarak karşılandı. Başta denizyolu parsiyel yüklerimiz olmak üzere tüm lojistik ihtiyaçlarımızda Shipeedy Lojistik’e kolayca ulaşabildik ve alternatif çözümler içerisinden bize en uygun olanı seçebildik.

Hüseyin Kurt

Nante

Dış Ticaret Müdürü

Denizyolu parsiyel yüklerimiz için ihtiyaç duyduğumuz taşımacılık alternatiflerine Shipeedy Lojistik sayesinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaşabiliyoruz. İstediğimiz her an müşteri temsilcimize ulaşarak bütün sorularımıza yanıt alabiliyoruz. Bütün ithalat ve ihracat süreçlerimizde Shipeedy Lojistik’in desteği her zaman yanımızda oldu.

Fırat Mutlu

MTL Shipping

Şirket Sahibi

Shipeedy Lojistik ile beraber uzakdoğu ithalatlarımızı çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde sürdürebiliyoruz. Shipeedy Lojistik’in sunduğu online fiyat gösterimi, yük takibi ve müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde denizyolu parsiyel yük taşımcalığında her zaman ilk tercihimiz oldular

Nurettin Gezginci

GNG Valve

Şirket Sahibi

GNG Valve olarak Uzakdoğu’dan düzenli bir şekilde denizyolu parsiyel yük taşıması gerçekleştirmekteyiz. Denizyolu parsiyel yük taşıma sürecinin her anında Shipeedy Lojistik’in desteğiyle yüklerimizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşıyabiliyoruz.

Markalar

  • Müşterimiz mi olmak istiyorsunuz? Hemen sizi arayalım

    Profesyonel shipeedy ekibi sizi arasın, aklınızdaki soruları yanıtlasın..