Shipeedy-lojistik-as-bir-arkas-holding-grup-sirketidir-banner
Denizyolu parsiyel yük göndermenin dijital hali Shipeedy Lojistik!
shipeedy-denizyolu-parsiyel-tasimacilik-hakkimizdaShipeedy

Türkiye'nin alanında öncü firması Arkas Lojistik grubu çatısı altında faaliyet gösteren bir lojistik şirketi olarak; sektördeki tecrübemiz, geniş hizmet ağımız ve müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde, işletmenize özel denizyolu parsiyel taşımacılık çözümleri sunuyoruz. Siz de yurt dışına açılarak iş hacminizi büyütmek istiyorsanız, ürünlerinizi dünyanın dört bir yanına hızlı ve güvenli bir şekilde taşımak için ihtiyaç duyacağınız optimal çözümlere, Shipeedy Lojistik aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Neden Shipeedy Lojistik?

Önceliklerinize en uygun hizmeti sizinle paylaşabilmek amacıyla lojistik sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve ihtiyaç duyduğunuz hizmeti en uygun şekilde tasarlamanıza yardımcı olmak için sürecin her anında sizinle birlikte çalışıyoruz.

İşte Shipeedy Lojistik ile çalışmanın avantajlarından bazıları…

İşinize Özel Çözümler

Shipeedy Lojistik ailesi olarak, size tek tip taşımacılık çözümleri sunmaktansa; başta yükünüz, ihtiyaçlarınız ve bütçeniz olmak üzere pek çok değişkeni göz önünde bulundurarak işletmenize özel çözümler üretiyoruz. Bu sayede, yükünüzü optimal sürede, uygun maliyetle göndermenizi mümkün kılıyoruz.

150 Ülkede 750 Destinasyona Yayılan Geniş Hizmet Ağı & 360 Derece Hizmet

Limandan limana/kapıdan kapıya taşıma dahil dünyanın herhangi iki noktası arasında yapılacak olan her türlü denizyolu parsiyel taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra, kapsamlı acente ağımız ile depo, konsolidasyon, dağıtım, toplama gibi faaliyetlerde de siz değerli müşterilerimizin yanında yer alıyor, 360 derece çözüm sunuyoruz.

Uzman Müşteri Hizmetleri & Hızlı Çözüm

Tüm süreçler boyunca uzman müşteri hizmetleri ekibimiz ile kolayca iletişime geçebilir; sorularınıza tatmin edici yanıtlar alabilir, sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile telefon veya dijital kanallar üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Anında Teklif & Online Fiyat Gösterimi

Lojistik süreçlerinizin yönetimini kolaylaştırmak için siz de  Shipeedy Lojistik’li  olarak yalnızca birkaç tıkla bizden teklif alabilir, online parsiyel denizyolu taşımacılık fiyatlarına ulaşabilirsiniz!

Denizyolu Parsiyel Taşımacılık (LCL) Nedir?

Parsiyel taşımacılık, standart konteynerlerin tamamını doldurmayacak miktarda yükün, başka firmaların ürünleri ile aynı konteynerde gönderilmesidir. Konsolidasyon olarak da bilinen bu işlem, size süre esnekliği sağlarken, maliyet avantajı da yaratır. Bu yüzden özellikle de hazır olur olmaz beklemeden sevk etmek istediğiniz yükleriniz için ideal tercihtir.

Detaylı bilgi için,  Parsiyel Taşımacılık hizmet sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kişisel Verileri Saklama ve İmha PolitikasıKişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi PolitikasıÖzel Nitelikli Kişisel Verilerin İşlenmesi PolitikasıÇalışan Kişisel Verilerinin Korunması ve İşlenmesi PolitikasıMüşteri ve Tedarikçi Aydınlatma Metni
Shipeedy

Shipeedy Ailesi

Shipeedy Lojistik A.Ş ailesi olarak, Arkas Holding kalite ve güvencesiyle, işletmenize özel avantajlı denizyolu parsiyel lojistik çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Alanında uzman ekibimiz, geniş hizmet ağımız ve prestijli iş ortaklarımız ile denizyolu parsiyel taşımacılık süreçlerinizin her anında yanınızdayız!