Sıkça Sorulan Sorular - Shipeedy

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa / Sıkça Sorulan Sorular


- Nasıl üye olurum?

Sayfanın sağ üst bölümünde yer alan ‘’Kayıt Ol’’ butonu vasıtasıyla platforma üye olabilirsiniz. Ayrıca ilgili sayfada yer alan ‘’Google’’ ve ‘’LinkedIn’’ butonları vasıtasıyla da üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

- Aktivasyon mail’i gelmedi, ne yapmam gerekir?

Başarılı kayıt işleminizin ardından tarafınıza gönderilecek olan ‘’E-Posta Doğrulama’’ mail’i, sistemlerimiz tarafından otomatik olarak gönderilmektedir. Konuyla ilgili gerekli kontrollerin yapılması için info@shipeedy.com adresi üzerinden veya Webchat uygulamamız vasıtasıyla Shipeedy Operasyon Merkezi’mize ulaşabilirsiniz.

- Üye olmadan fiyat sorgulaması yapabilir miyim?

Fiyat sorgulaması yapmak veya fiyat talep formu üzerinden işlem gerçekleştirebilmek için sisteme üye olunması gerekmektedir.

- Hangi ödeme seçenekleri var?

Ödemelerinizi kredi kartı, havale ve EFT yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

- Faturam ne zaman gelir?

Faturanız ödeme yaptığınız tutar ve oluşacak ekstra masraflar dahilinde operasyon bitiminde tarafınıza e-posta yoluyla gönderilir.

- Yanlış kartla ödeme yaptım. Kartımı değiştirebilir miyim?

Ödeme yaptığınız kredi kartı bilgilerinizi değiştiremezsiniz.

- Kredi kartımdan fazla para çekilmiş, ne yapabilirm?

Konuyla ilgili gerekli kontrollerin yapılması için info@shipeedy.com adresi üzerinden veya Webchat uygulamamız vasıtasıyla Shipeedy Operasyon Merkezi’mize ulaşabilirsiniz.

- Kredi kartım ile ödeme yapamıyorum?

Platformumuzda, güvenli ve lisanslı ödeme sistemi altyapısı olarak PayTR ile çalışmaktayız. Kredi kartı bilgilerinizi yeniden kontrol edip ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Konuyla ilgili info@shipeedy.com adresi üzerinden veya Webchat uygulamamız vasıtasıyla Shipeedy Operasyon Merkezi’mize ulaşabilirsiniz.

- Bu platformdan yaptığım alışveriş güvenli mi?

Platformumuzda, güvenli ve lisanslı ödeme sistemi altyapısı olarak PayTR ile çalışmaktayız. Ayrıca tüm kredi kartı işlemleriniz 3D Secure sistemi üzerinden tahsil edilmektedir.

- Kredi kartımdan çekim yapılmış ancak ‘’Rezervasyonlarım’’ ekranında göremiyorum. Neden?

Konuyla ilgili gerekli kontrollerin yapılması için info@shipeedy.com adresi üzerinden veya Webchat uygulamamız vasıtasıyla Shipeedy Operasyon Merkezi’mize ulaşabilirsiniz.

- Tüm detayları girdiğim halde fiyat bilgisine ulaşamadım. Ne yapmam gerekir?

İlgili talebinize istinaden sistemimizde hazır fiyat bilgisi yer almıyor ise talep ettiğiniz hizmet çeşidi (Deniz yolu, Hava Yolu, Demir Yolu ve Özel Hizmetler) bazında size ‘’Fiyat Talep Formu’’ sunulur. Form üzerinden ilgili bilgiler tarafınızca doldurulduğunda size fiyat bilgisi sunulur ve işlemlerinize bu bilgi doğrultusunda devam edebilirsiniz.

- İlk sevkiyat için yapmam gerekenler nelerdir?

Başarılı bir şekilde ödemesi gerçekleştirilen yükleme talebiniz için deneyimli operasyon personelimiz sizinle iletişime geçerek yapmanız gereken tüm hazırlıklar konusunda her adımda sizleri bilgilendirecektir.

- Rezervasyon takibimi nasıl yapabilirim?

Sitenin üst tarafında yer alan ‘’Yük Takip’’ sekmesi vasıtasıyla ilgili yükünüzü takip edebilirsiniz.

- Ödemeyi nasıl yapmam gerekir?

Ödemeleriniz Kredi Kartı veya Havale/EFT yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

- Nakliye tarihini veya rotayı değiştirebilir miyim?

İlgili taleplerinizi info@shipeedy.com e-posta adresimize gönderebilirsiniz. Shipeedy Operasyon Merkezi’miz tarafından en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

- Mobil cihaz üzerinden rezervasyon alabilir miyim?

Platformumuz Responsive (farklı cihaz ve ekranlara uyum gösteren) formatta tasarlanmıştır. Mobil cihazınız üzerinden ‘’Safari’’, ‘’Google Chrome’’ veya farklı bir tarayıcı vasıtasıyla tüm işlemlerinizi takip edebilir, rezervasyon alabilirsiniz.

- Ödeme yapmadan rezervasyon yapabilir miyim?

Ödeme yapmadan ilgili talebiniz alınır ancak talebin rezervasyona dönüşebilmesi için ödeme yapmanız gerekmektedir.

- Özel gönderilerim için hizmet alabilir miyim?

Sitenin üst tarafında yer alan ‘’Hizmetlerim’’ sekmesi içerisinde bulunan ‘’Özel Hizmetler’’ sayfası altındaki ‘’Fiyat Talep Formu’’ vasıtasıyla ilgili özel gönderimleriniz için talep oluşturabilirsiniz. Taleplerinize, Shipeedy Operasyon Merkezi’miz tarafından en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

- Fiyat talebi yaparsam yükleme yapmak zorunda mıyım?

Hayır. Yükleme yapabilmek için ödeme gerçekleştirmeniz gerekmektedir. İlgili ödeme tarihi aralıklarında ödemenizi gerçekleştirmediğiniz taktirde sistem, otomatik olarak talebi kapatır.

- Fiyat talebimi nasıl değiştirebilirim?

İlgili taleplerinizi info@shipeedy.com e-posta adresimize gönderebilirsiniz. Shipeedy Operasyon Merkezi’miz tarafından en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Bu site, kullanıcı deneyimini geliştirmek için çerez tanımlama bilgileri kullanır.