Lojistik Nedir? - Shipeedy

Lojistik Nedir?

Arkas Holding çatısı altında faaliyet gösteren başarılı lojistik firmaları arasında yer alan Shipeedy Lojistik, her türlü lojistik faaliyetleriniz için hizmet verir. Sektörün giderek canlanması ve birçok ülke arasında ticaretin sürmesi ile uluslararası lojistik firmaları sayısı da artmış. Bunlardan biri olan Shipeedy Lojistik, sektörde yer aldığından beri giderek artan başarısı ve uzman kadrosu ile lojistik hizmetleri konusunda her türlü desteği verir.

Dünya genelinde popüler sektörler arasında yer alan lojistik taşımacılık sektörü, ülkemizde oldukça revaçta. “Lojistik nedir?” sorusunun cevabını en basit tanımıyla cevaplayacak olursak, belirli bir mal ya da ürünlerin A noktasından B noktasından sevkinin, kara, hava, demir ve deniz yollu gibi türlerle sağlanması. Lojistik tanımı genel haliyle bu şekilde olsa da aslında söz konusu lojistik firmasına göre bu tanım daralabilir ya da genişleyebilir.

Shipeedy Lojistik, tecrübeleri ve başarılarının yanı sıra uzman ekibiyle de son derece kaliteli ve güvenli lojistik faaliyetler sürdürür. Çağa ve döneme ayak uydurarak dijital dönüşümler sunması, sürdürülebilir lojistik anlayışı benimsemesi gibi konulara da önem veren Shipeedy Lojistik, başarılarını e-lojistik alanında da sürdürür.

Geniş Lojistik Hizmet Ağı

Shipeedy Lojistik, taşımacılık sektöründe sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için her türlü gelişmeyi yakından takip eder. Dolayısıyla her yeni gelişmeyi bünyesine ekleyerek müşterilerine hizmetlerini sunar. Genişleyen lojistik ağı sayesinde dünyanın her yerinden tercih edilen ve arkasında binlerce memnun müşteri bırakan firmamız, kurumsal lojistik firmaları arasında ilk sıralarda gelir.

Arkas Holding bünyesinde varlığını sürdüren ve bu sayede birçok başarıya imza atan firmamız, uluslararası lojistik sektöründe dünyanın her yerine mal ve ürünlerinizi gönderir. Özellikle hava kargo ve minivan taşımacılığı gibi hizmetleri ile de rakiplerinin önüne geçmeyi başaran firmamız, son derece fazla müşteriye uluslararası taşımacılık hizmeti vermeye devam eder.

Avantajlı Lojistik Hizmet Fiyatları

Lojistik taşımacılık hizmeti, özellikle yoğun ticaret yapan firmaların sıklıkla ihtiyaç duyduğu hizmetler arasında yer alır. Dolayısıyla sürekli aldıkları hizmetlerin uygun fiyatlı ve ekonomik olması onlar için sürüm sebebiyle de birçok avantaj sağlar. Lojistik taşımacılık hizmeti veren firmalara bakarken önceliklerinden biri de fiyatlar olur.

Shipeedy Lojistik, her zaman müşteri memnuniyetini düşünerek yılların tecrübesi ve birikimi ile bugünkü başarısını elde etmiş ve sektördeki konumunu sağlamlaştırmış. Dolayısıyla lojistik fiyatları konusunda da oldukça avantaj sunar. Lojistik hizmetini alacağınız yöntem, taşınacak ürün miktarı ve cinsi, teslimat yeri gibi noktalara bağlı olarak fiyat netleşse de özellikle zaman zaman yaptıkları kampanyalar ile ciddi avantajlar sunulur.

Lojistik Depolama Çözümleri

Shipeedy Lojistik, yalnızca taşımacılık hizmeti sunmaz. Birçok alanda müşterilerini memnun etmeyi ve onlara kolaylık sağlamayı amaçlayarak, onlara lojistik depolama hizmetleri de sunuyoruz. Amerika’da New York merkeze yalnızca 15 km uzaklıkta olan depomuz ile lojistik depo hizmeti de sunarak müşterilerimizin mağdur olmasını önlüyoruz. Lojistik mühendisliği ile birlikte tecrübelerimiz doğrultusunda sizlerin rahat bir ticaret yapabilmesini sağlıyoruz. 

Özellikle Amerika’ya yapılan binlerce taşımacılıkta, birçok müşterimiz belirli bir süre depolama hizmetine ihtiyaç duyuyor. Shipeedy Lojistik olarak lojistik uzmanlığı konusunun her alanını siz değerli müşterilerimiz için düşünerek aradığınız güvenli hizmeti orada da sağlıyoruz.

Neden Shipeedy?

Taşımacılık sektöründe birçok firma varken Shipeedy Lojistik’i farklı kılan özellikleri merak edenler elbette olabilir. Öncelikle sürdürdüğü lojistik faaliyetler tamamen müşteri odaklı ve %100 kaliteli olarak kullanıcılara sunulur. Taşımacılık sektöründe güven, zamanında teslimat ve birçok türde teslimat yapabilme gibi özellikler oldukça önemli.

Shipeedy Lojistik ile çalışarak mallarınız güvenli bir şekilde zamanında teslimat noktasına ulaştırılır. Anında ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri ile sorularınıza cevaplar da alabildiğiniz gibi dijital süreçlerle de süreci en hızlı hale getiriyoruz. Deniz, hava kargo, depolama gibi lojistik hizmetleri başta olmak üzere dünyanın her yerine güvenli taşımacılık için siz de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hızlı ve Güvenilir Lojistik Çözümleri

Müşteri memnuniyeti ön planda olarak yapılan çalışmalar neticesinde, uzman ve profesyonel ekibimizle güvenilir lojistik hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Böylece müşterilerimiz, mallarını ve ürünlerini dünyanın diğer ucuna sevk ederken Shipeedy Lojistik tarafından sağlanan güvenli lojistik rahatlığı ile işlerini sürdürüyor.

Global ve Küresel Lojistik

Günümüzde uluslararası lojistik trafiğinde ciddi bir artış olmaya devam eder. Global lojistik firmaları da bu anlamda artmış durumda. Shipeedy Lojistik de dünyanın her yerinden her yerine ürün ve mal taşımacılığını global lojistik kuralları çerçevesinde başarı ile yapar. Özellikle artan hacim ve internet alışverişi, küresel lojistik faaliyetlerine büyük bir hız kazandırmış.

Dijital Lojistik ile Uçtan Uca Çözümler

Hemen hemen her sektörde yer almaya başlayan dijital süreçler, taşımacılık sektöründe de yer almaya başladı. E-lojistik hizmetleri ile dünyanın her yanına anında destek olma şansı yakalamak artık mümkün. Dijital lojistik hizmetlerini kullanarak müşterilerine uçtan uca lojistik hizmetini oldukça kolay şekilde sunan firmamız aynı zamanda bu sayede hızlı lojistik aksiyonları da alabiliyor.

Sürdürülebilir Lojistik

Son dönemlerde daha yaygın hale gelen sürdürülebilir lojistik hizmeti Shipeedy’de sağlanır. Buna göre faaliyetlerden ortaya çıkan karbon ayak izi salınımı minimuma indirilerek çevresel bakıma katkı sağlar. Bu da Shipeedy Lojistik tarafından sağlanan hizmet katkılarından biri. Dolayısıyla müşterilerin memnun kalmasını sağlayan tercih edilme sebeplerimizden de yalnızca biri.